16. Yıl

Web tasarım Atamedya ile bambaşka.

Çok çok iyi web tasarımı için doğru adrestesiniz, web tasarımda farkımızı keşfedin...

Tamamı kendi bünyesinde bulunan 20 den fazla tam zamanlı personeli ile web tasarımı, web yazılımı, seo, domain & hosting kurumsal kimlik, e-ticaret, sosyal medya yönetimi, canlı destek sistemi ve mobil uygulama ile ilgili tüm istekleriniz Atamedya'da.

2000'den fazla aktif kurumsal müşteri
Web Tasarımı +90 212 347 33 11 (pbx)
Web Tasarım

Profesyonel web tasarım ihtiyaçlarınız için Atamedya doğru adrestir. Karar vermeden önce web tasarım kalite standartlarımıza göz atmanızı öneririz. Farkımızı keşfedin !

Detaylı Bilgi
Mobil Uygulama

Mükemmel tasarımın yanında, en güncel IOS ve ANDROİD dillerinde maksimum performans ile en iyi mobil uygulama çözümlerini Atamedya'da bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Web Yazılımı

Yapılmışın değil, yapılamayanın meraklısıyız. Tüm yazılım dillerine % 100 hakim olmakla beraber, Atamedya kütüphanesi web yazılımı kodları ile çok ama çok geniş.

Detaylı Bilgi
SEO

Bütünün yarısı oldu. Web tasarım ve SEO ayrılmaz bir ikili. Tüm web tasarım ve SEO htiyaçlarının tamamı tek şirkette olmalı mı? olmamalı mı? Olmalı ise Atamedya hazır.

Detaylı Bilgi
Kurumsal Kimlik

Herkes sizi A noktasından B noktasına götürür, Atamedya ise her yere. Art direktörümüz ile hayallerinize bizim ile ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz ?

Detaylı Bilgi
E-Ticaret

Sonsuz seçenekler... İsterseniz hazır E-Ticaret paketi, isterseniz size özel ve size ait E-Ticaret yazılımı Atamedya'da. Proje sonrası destek yine Atamedya'da...

Detaylı Bilgi
Domain & Hosting

Dünyanın en güvenilir domain firmaları ile çözüm ortaklığı, tam tamına 100 MBIT hız ile sınırsız trafikği hangi firmada bulabilirsiniz. Sadece Atamedya'da. İsterseniz araştırın.

Detaylı Bilgi
İnternet Reklamcılığı

Google adwords, facebook, instagram ve tüm sosyal medya platformlarında sizi bekleyen müşterilere ulaşmanızı sağlamak bizim işimiz. Özel müşteri temsilciniz sizi bekliyor.

Detaylı Bilgi
Canlı Destek Sistemi

Hazır değil, biz yazdık. Sınırsız operatör, sınırsız ziyaretçi, online çeviri modülü ve bir çok özelliği ile ülkemizde yazılan en iyi Canlı Destek Sistemi Atamedya'da.

Detaylı Bilgi

Web Tasarım Referansları

Web tasarım referanslarımızı görmeniz için aşağıdaki örnek çalışmalar seçilerek beğeninize sunulmuştur. Daha fazla referans bilgisi almak için 212 347 33 11 nolu telefondan müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Daha fazlası

Ürünlerimiz

Aşağıda ürünlerin tamamı Atamedya Ar-ge departmanı tarafından üretilmiştir. Projelerin tamamı Atamedya kütüphanesinden oluşan kodlar ile oluşturulmuş olup, güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Canlı destek sistemi ...
Atamedya Web Tasarım projelerinin tüm ihtiyaçlarını kendi bünyesinde oluşturduğu programlar ile tamamlar. Pazar payının son derece küçük olduğu dünyada bir müşteri bile büyük önem taşımaktadır. ATACFS ile Web Tasarım projenizi ziyaret eden her kullanıcıdan haberdar olabilir, kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca online çevirisi sayesinde yurt dışından ziyaretlerde hiçbir sorun yaşamadan istediğiniz dilde iletişim kurabilirsiniz.
Web sitenize Canlı Destek Modülü ekletmek için bize ulaşabilirsiniz!

Hazır e-ticaret paketi ...
E-ticarete başlangıç yapmak isteyen kurumlar için hızlı ve pratik çözümler için üretilmiş hazır e-ticaret paketimizdir. Hazır tasarımlardan seçilerek belli modüllerin var olduğu e-ticarete giriş paketidir. Ciddi maliyetler yatırmadan 1 gün içerisinde satışına başlayabileceğiniz hazır paketlerdir. İnternette satış yapmak için olmazsa olmaz tüm modüllerin bulunduğu hazır e-ticaret paketlerine istenilen ekstra modüller de eklenebilir.
Hazır e-ticaret paketlerini incelemek için tıklayınız!

Hazır Web Tasarımları ...
Hazır Web Tasarım ürünleridir. İstenilen temlate üzerine yazılım uygulması ile oluşturulur. Daha çok yan domainlerin boş kalmaması için geliştirdiğimiz bir ürünümüzdür. Ürün ve hizmetlerin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için oluşturulan mikro siteler olarak ta adlandırılabilir. Geniş Web Tasarım projelerinde tercih etmememizin temel nedeni hazır temlatelerin son derece problemli alt yapılara sahip olmasıdır.
Ürün özellikleri için tıklayınız!

Anında mobil uygulama ...
Birkaç dakikada mobil uygulamanızı yapabilirsiniz. Tüm sektörlere uyumlu paketler aynı zamanda istediğiniz modüller ile genişletilebilir. Çok kısa zaman sonra Web Tasarım projelerinin yerini mobil uygulamalar alacak. Dünyada mobil uygulamalar için SEO şirketleri kurulmaya başladı bile. Çok küçük maliyetler ile hemen mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz. IOS ve Android tabanlı olup tüm mobil cihazlara uyumludur.

Mobil uygulamanız olsun ister misiniz?
Online Ödeme
Web Mail