17. Yıl

Web tasarım Atamedya ile bambaşka.

Çok çok iyi web tasarımı için doğru adrestesiniz, web tasarımda farkımızı keşfedin...

Tamamı kendi bünyesinde bulunan 20 den fazla tam zamanlı personeli ile web tasarımı, web yazılımı, seo, domain & hosting kurumsal kimlik, e-ticaret, sosyal medya yönetimi, canlı destek sistemi ve mobil uygulama ile ilgili tüm istekleriniz Atamedya'da.

2000'den fazla aktif kurumsal müşteri
Web Tasarımı +90 212 347 33 11 (pbx)
Web Tasarım

Profesyonel web tasarım ihtiyaçlarınız için Atamedya doğru adrestir. Karar vermeden önce web tasarım kalite standartlarımıza göz atmanızı öneririz. Farkımızı keşfedin !

Detaylı Bilgi
Mobil Uygulama

Mükemmel tasarımın yanında, en güncel IOS ve Android dillerinde maksimum performans ile en iyi mobil uygulama çözümlerini Atamedya'da bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Web Yazılımı

Yapılmışın değil, yapılamayanın meraklısıyız. Tüm yazılım dillerine % 100 hakim olmakla beraber, Atamedya kütüphanesi web yazılımı kodları ile çok ama çok geniş.

Detaylı Bilgi
SEO

Bütünün yarısı oldu. Web tasarım ve SEO ayrılmaz bir ikili. Tüm web tasarım ve SEO ihtiyaçlarının tamamı tek şirkette olmalı mı? olmamalı mı? Olmalı ise Atamedya hazır.

Detaylı Bilgi
Kurumsal Kimlik

Herkes sizi A noktasından B noktasına götürür, Atamedya ise her yere. Art direktörümüz ile hayallerinize bizim ile ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz ?

Detaylı Bilgi
E-Ticaret

Sonsuz seçenekler... İsterseniz hazır E-Ticaret paketi, isterseniz size özel ve size ait E-Ticaret yazılımı Atamedya'da. Proje sonrası destek yine Atamedya'da...

Detaylı Bilgi
Domain & Hosting

Dünyanın en güvenilir domain firmaları ile çözüm ortaklığı, tam tamına 100 MBIT hız ile sınırsız trafikği hangi firmada bulabilirsiniz. Sadece Atamedya'da.

Detaylı Bilgi
İnternet Reklamcılığı

Google adwords, Facebook, Instagram ve tüm sosyal medya platformlarında sizi bekleyen müşterilere ulaşmanızı sağlamak bizim işimiz.

Detaylı Bilgi
Canlı Destek Sistemi

Hazır değil, biz yazdık. Sınırsız operatör, sınırsız ziyaretçi, online çeviri modülü ve bir çok özelliği ile ülkemizde yazılan en iyi Canlı Destek Sistemi Atamedya'da.

Detaylı Bilgi
Online Ödeme
Güvenli bir şekilde ödeme yapmak için tıklayınız... Ödeme Yap
Web Mail