16. Yıl

E.m.p 'nin yeni web sitesi çok yakında...

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, iş ortaklığımızın ve müşteri ilişkilerimizin zamanla bir dostluk çerçevesinde ilerlemeye devam ettiği E.m.p. Endüstri ile yeni web tasarım çalışması için anlaşma sağladık.

Öncelikle var olan siteleri için Responsive (mobil uyumluluk) çalışması yapmaya karar aldığımız firmanın, google sıralamasındaki gerilemeleri ve web sitesinin günümüz teknolojisinden uzaklığını göz önünde bulundurduğumuzda yalnızca responsive yerine yeniden bir web sitesi yapma kararı aldık.

Bu kararda bizim tavsiyelerimizden yola çıkarak, teknolojinin önemini benimseyen ve kurumsal kimliklerine yansıtmayı ihmal etmeyen firma yetkililerine Atamedya ailesine güvenerek tekrardan bizlerle birlikte çalışmayı tercih ettikleri teşekkürü borç biliriz...
 
Proje kısmına gelecek olursak; Google'ın her gün yenilenen ve gelişen kriterlerine uygun bir web tasarım, sektörde önde gelen firmanın kurumsal kimliğini yansıtan bir grafik çalışması ve %100 kullanıcı dostu bir alt yapı ile eksiksiz bir çalışmaya daha imza atacağız.
 
Tasarım sayfalarını tamamladığımız projede Css ve Responsive aşamasına gelmiş bulunuyoruz. Bir sonraki aşama olan yazılım ve panel kısmı tamamlandığında ise emp.com.tr yeni yüzü ile yayına girmiş olacak.

 

 

Servolt'un terciği de Atamedya

Sektöründeki rekabetçi hizmet sürekliliğini sağlayabilmek için gerekli teknolojiyi ve tecrübeyi kullanmak isteyen Servolt Elektrik, bu misyonu doğrultusunda yeni web tasarımı projesi için yeniden Atamedya'yı tercih etti...
 

 
Yaklaşık 9 yıllık bir süreçte tüm web çözümlerinde firmamız ile iş ortaklığı sağlayan Servolt için yeni teknolojinin gerektirdiği kriterlere istinaden yeni web tasarımı ve yazılımı geliştireceğiz.
 
Yapacağımız çalışmada; firmanın kurumsallığını ön planda tutarak, ürünlerinin ve hizmet kalitesinin vurgulanacağı şık bir web tasarımı ile birlikte yüksek performanslı bir yazılım sistemi bulunacaktır.
 
Servolt'un yeni web sitesinde bulunacak özelliklerden biri de son dönemde arama motorlarının olmazsa olmaz kriteri haline gelen responsive'dir.
 
Amacımız, son teknolojinin gerekli gördüğü tüm özelliklere istinaden tamamlanacak olan projeden müşterimizin %100 memnuniyete ulaşmasıdır...

Zemic yeni web sitesi ile yayında...

Havacılık endüstrisi, ölçüm cihazları, taşıt güvenliği ve performans test sistemleri, yazılım sistemleri gibi bir çok alanda yüksek teknolojisi ile uzmanlaşmış bir firma olan Zemic için yapmış olduğumuz yeni web tasarımı yayın hayatına başlamıştır.
 
 
Ticari hayata 2003 yılında giriş yapan Almet Metroloji'ye yaklaşık 6 yıldır web çözümleri sunmaktayız. Kaliteli ve duyarlı hizmet anlayışını benimseyerek sektöründe hızla ilerleyen ve dünyanın en büyük loacell üreticilerinden biri olan ZEMİC firmasının Türkiye temsilcisi olan Almet Metroloji, Zemic web sitesi için de Atamedya'yı tercih etmiştir. Atamedya kalitesine güvenerek projesini bize emanet eden müşterimize teşekkür eder ve iş hayatında başarılarının devamını dileriz...
 

Gallerymak yayın hayatına başladı...

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız Gallerymak eksiksiz bir proje olarak yayına alındı. Günümüz web tasarımı teknolojisinin en üst seviyesinde oluşturduğumuz proje Atamedya'nın web tasarımı teknolojisinde nerede olduğunun bir göstergesidir.

Gallerymak, güzel bir web tasarımının yanında son derece değişik modüllere sahip bir yazılım projesidir. Responsive özelliğinin yanında iyi bir jawa uygulaması örneğinide göstermektedir. Projenin geliştirilmesi noktasında işin sahibi Mehmet AK'ın da titizliğini belirtmek gerektiğine inanıyoruz. Her bir noktasını dikkatlice takip edip, sektörel ihtiyaçları doğrultusunda eksiksiz bir proje olmasında en büyük pay kendisine aittir.
 
Projenin oluşumunda yer alan tüm web tasarımı ve web yazılımı ekibimize güzel bir proje daha ortaya çıkardıkları için sonsuz teşekkürler...

Yeni web tasarımı işimiz Formmed

6 yılllık beraberliğimizi yeni web tasarımı projesi ile daha uzun yıllara taşıyoruz. Lazer epilasyon sektörünün liderlerinden Formmed Polikliniği için son teknolojiyi kullanılarak yeni web tasarımı ve yazılımı geliştireceğiz.
 
 
Formmed Polikliği arama motorlarında iyi bir konumda olmasına rağmen daha yüksek bir başarı hedefi ile özellikle bazı spesifik kelime ve gruplarında daha iyi başarılar elde edeceğiz. Bölgesel sonuçların daha ön planda tutulduğu arama motorları sonuçlarında Formmed olması gereken konumlarda bulunuyor. Bulunduğumuz yeri ve konumu kaybetmeden biraz daha yükselme ile % 100 başarıya ulaşılmış olacaktır. Özellikle Ataşehir Lazer Tedavi Merkezleri başta olmakla birlikte komşu bölgelerde ilk sayfanın ilk sırasında bulunmak tek amacımızdır.
 
Arama motorlarının yanı sıra görselliğininde son derece önemli olan proje gerekli dokümantasyon desteğinin sağlanması ile eksiksiz bir tasarımı projesi olacaktır. Her türlü dokümantasyon ve içerik konusunda bizlere yardımcı olan Formmed Polikliğinin uzman ekibine teşekkürlerimizi borç biliriz.
 
Öncülüğüne yakışır bir şekilde oluşturulacak web tasarımı projesi vektörel ve teknolojinin en üst sınırlarında hıza sahip bir proje olacaktır. Arama motorlarının bilinen tüm kriterlerine uygun olarak inşa edilecek projenin son derece başarılı olacağına inanıyoruz.
 
Yaklaşık iki ay kadar bir zaman diliminde oluşturulacak projenin başarısını Atamedya güncel veya Sosyal Medya takip linklerimizden izleyebilirsiniz.

Futbol portalının web tasarımı 10 üzerinden 10.

İçeriği son derece özel bir futbol portalının tasarımını ve yazılımını aldık. Yaklaşık 20 gün önce anlaşılan projenin web tasarımını son derece özenle tamamladık.Tüm sayfaların tasarımlarını aynı anda müşterimize sunduktan sonra duyduğumuz tek cümle '' mükemmel olmuş, arkadaşların ellerine sağlık'' oldu. Aynı özen ile yazılımını tamamladıktan sonra günümüz medyasında ciddi bir reklamı yapılacak projenin çok başarılı olacağını şimdiden görüyoruz. Projenin uygulanmasında Atamedya' yı tercih eden müşterimize sonsuz teşekkür ediyoruz.