Lütfen tc giriniz.

OK
17. Yıl
01

TEMA SEÇİMİ

Atamedya olarak tamamen kendi bünyemizde özel grafik ve kodlamalar ile oluşturduğumuz hazır web tasarımlarımız sayesinde müşterilerimizi düşük maliyetler ile kaliteli web sitelerine ulaştırmış oluyoruz. Birçok hazır tema alternatifimiz içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Hazır web tasarımlarımızı yayınladığımız linkler üzerinden sizlerin beğenisine sunarız. Hangi hazır tema sizin zevkinize ve kimliğinize uygun ise seçimini yapmanız yeterli olacaktır.

02

KURUM KİMLİĞİNİZE UYARLAMA

Seçtiğiniz temada firmanızın logosu baz alınarak renklendirme ve uyarlama işlemleri yapılır.

Web sitenizde bulunmasını istediğiniz ana başlıkları (Kurumsal, ürünler, galeri vb.) oluşturma, değiştirme, silme veya ekleme yapmakta özgürsünüz. İleride dilerseniz logonuzu, dilerseniz site rengini değiştirin. Seçim tamamen sizin.

03

RESPONSİVE ÖZELLİĞİ

Günümüzde bilgisayarlardan daha fazla rağbet gören telefonlar şuan hemen herkesin elinde yerini fazlasıyla alıyor. O nedenle web sitenizin mobil uyumlu olması oldukça önemli bir husustur. Kullanıcı dostu hazır temalarımızda responsive yani mobil uyumluluk özelliğini kullanıyoruz. Çünkü biz müşterilerimize değer veriyoruz…

Atamedya olarak her daim amacımız işlerinizi zorlaştırmak değil kolaylaştırmaktır.

04

TABLET UYUMLULUĞU

Zamanımızın teknoloji şartlarında bir web sitesinin yalnızca bilgisayardan kullanılabilir olması büyük bir hata olur. Bir web tasarımının tüm cihaz standartlarına uygun olması önce kullanıcılarınız, ardından sizin avantajınızdır. Hazırladığımız hazır temalar %100 teknoloji şartlarına uygun ve tamamen kullanıcı dostudur. Müşterileriniz ister cep telefonu, ister tabletleri üzerinden de web sitenizi rahatlıkla inceleyebilecek. Bu sayede sizlere ulaşmaları tek bir dokunuş kadar kolay bir hal alacak…

05

DİNAMİK YAPI

Atamedya hazır web tasarımları tamamen dinamik yapısı sayesinde web sitenizin hemen her kısmı sizin kontrolünüzde. Logo, renk, görsel, metin, iletişim ve aklınıza gelebilecek diğer tüm alanlar kontrol paneliniz ile elinizin hemen altında olacak.

Sadece görünen değil, görünmeyen kısımlara bile müdahale edebildiğiniz bir panel düşünün… Web sitenize entegre edilecek bir kod, Google için kullandığınız metataglar, haritanızın iframe kodu ve daha bir çoğunu düzenlemek Atamedya kontrol paneli ile mümkün. Yaptığınız değişiklikleri anında web sitenizde görebilirsiniz. Web sitenizin işlemleri için beklemenize, bekletmenize hiç gerek yok.

06

DOMAİN HOSTİNG

Hazır tema paketlerimizin içinde domain ve hosting hizmetiniz de dahildir. Zaten bir domaininiz var mı? O zaman temanızı aktif etmek için tek ihtiyacınız olan Atamedya hosting paketi. Eğer daha önce bir domain almadıysanız sizin için en uygun domaini araştırıp tescil ediyoruz. Meraklanmayın, alan adınız bizim kontrolümüzde olduğu sürece güvende.

Atamedya hosting sunucularındaki hız yok denilecek kadar az! Sunucularımızda kullanılan çıkış hızı 80 MBIT tir. Tüm hosting işlemleriniz müşteri temsilciniz tarafından hata yapma olasılığı olmaksızın yapılır. Hostinginiz sadece 30 saniye gibi çok bir zaman diliminde hazır!

07

VERİ GİRİŞİ

Temanızın görünüm açısından yapılacak işlemleri tamamlandıktan sonra veri girişi aşamasına gelinir. İçeriklerinizi girmeye yeterli vaktiniz yok ise Atamedya size vakit kaybı yaşatmaz! Bu kısımda dilerseniz Atamedya editörleri içeriklerinizi eksiksiz bir şekilde temanıza uyarlayarak girişini sağlar, ya da size özel müşteri temsilcinizden aldığınız panel eğitiminin ardından içeriklerin girişini dilediğiniz zaman diliminde kendiniz sağlayabilirsiniz.

08

YABANCI DİL DESTEĞİ

Atamedya hazır web tasarımlarında sizin için herşey düşünüldü! Yurt dışı odaklı çalışmalarınızı iş ortaklarınıza, müşterilerinize göstermek ve tanıtımınızı yapmak için web siteniz sizce de en uygun ortam değil mi?

Hazır temalarımızda İngilizce, Fransızca, Rusça, Almanca, Arapça vb. gibi dil seçeneklerinin mevcut olduğu ATATEMA sayesinde global bir web sitesi sahibi olacaksınız. Yurtdışı müşterilerinizin sizinle yakın temasta olmasını istiyorsanız bu çok iyi bir fırsat!

09

TERCÜME

Atamedya hazır web tasarımında tercih ettiğiniz dil seçeneklerinin alt yapısı size hazır olarak teslim edilir.

Alt yapı kısmı bizim, işiniz ise sizin uzmanlık alanınızdır. O nedenle çoklu dil seçeneği bulunan projelerde hata olmaması adına içeriklerinizin sizlerin kontrolü altında tercüme edilmesi en doğrusudur.