16. Yıl

% 100 güvenilir, hızlı, sorunsuz ve sorusuz.

Entegrasyon yazılımı çok geniş bir kavramdır. Bilgiyi bir bilgisayardan alıp başka bir bilgisayara taşıyan yazılımlara verilen adlandırmadır. Atamedya nın entegrasyon uzmanlığı tartışılmaz boyuttadır.

Nimet Abla web projesi ile tüm bankalardan mükemmel bir entegrasyon gerçekleştirilmiştir. Her kullanıcı bankasının internet sayfasında ödemeler veya oyunlar linkinin altına bulunan Nimet Abla Şans Oyunları linki Atamedya tarafından yapılmıştır. Yıllardır aktarılan milyonlarca paranın hiçbir problem çıkmadan gerçekleşmesi sanırım bu konuda ne kadar uzman olduğumuzun en büyük göstergesidir. Oluşturduğumuz alt yapı ile tüm işlemler sıfır hata ile yapılmaktadır. Alt yapı için İstanbul Teknik Üniversitesinden aldığımız sıfır hata raporu en büyük göstergesidir.

Entegrasyonu başka iş modellerinde de düşünebiliriz. Ofinizde kullandığınız CRM in istediğiniz modüllerini başka bir noktaya taşıyabilir, arzu edildiği taktirde web projesine de uygulayabiliriz. Uygulama esnasında istediğiniz değişiklikleri uygulamak bizim için son derece basit işlemlerdir. Kullandığınız sistemin veri tabanında bulunan ürünlerin müşteriye özel fiyatlandırılmasından başlayabilir, cari hesapta borçlu müşterilere otomatik mail gönderimine kadar uygulanabilir. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda hertürlü çözümler için Atamedya olarak her zaman hazırız.

Örneğin sizin için önemli bir veri var ve bu veri birçok sitede mevcut. Her siteyi takip etmek istiyorsunuz. Çok kolay bir çözümü mevcut. Verilerin bulunduğu web sitelerinden tamamını tekbir sayfaya toplayabilir hatta istediğiniz gibi sentezleyebiliriz. Daha düşünebileceğiz her konuda çözümleme yapabiliriz. Yine aynı örnekten yola çıkarak birçok bilgiyi bir araya getirerek yapay bir zeka ile olağan üstü bir veriyi ortaya çıkarma şansımız dahi olabilir.