16. Yıl

Genel Özellikler

Atamedya olarak önceliklerimiz her zaman kullanıcı dostu uygulamalar olmuştur. Bu prensibimizin ışığında mobil uygulamamızın temel özellikleri aşağıda sıralanmıştır.

-   Mobil uygulamanın en kolay,en hızlı ve ekonomik yolu

-   Kullanıcı kolaylığı ve görsel zevk maximum seviyede

-   Basit kullanıcı panelleri ile anında güncelleme

-   Kiralama stratejisi ile büyük maliyetlerden kurtulma

-   Android Tablet Uyumluluk

-   Standart Mobil Uygulama Tasarımı

-   Özel Mobil Uygulama Tasarımı

-   Mobil cihazlara tam uyumluluk

-   Güvenilir ve kusursuz teknik destek

-   Tam ve doğru kodlama stratejisi

-   Yaratıcı fikirler

-   Dinamik uygulamalar

-   Modüler yapısı sayesinde sadece kurumunuzun gereksinimlerine uygun paketler

-   Hızlı kurulum

-   Kurumsal kimliğe tam uyumluluk

Uyumluluk & Güncelleme


iOS Uygulama

Mobil pazarın devi apple‘in efsane telefonu iphonelara uyumlu iOS standartlarında, mobil uygulama tasarımı ve desteği. Tüm iOS cihazlarda artık sizin de markanız olacak.

Android Uygulama

Mobil pazarda iOS dan sonra en büyük pay kapan android mobil cihazlara tam uyumlu, kullanım kolaylığı sağlayan uygulama geliştirme.

iOS Uygulama Tasarımı

iOS 7 standartlarına uygun, görsel zevke ve maximum kullanım kolaylığına gore tasarlanmış, kurumunuzu yansıtan, güncel tasarımlar… Yaratıcı fikirler ile harmanlanmış tasarımlar…

Android Uygulama Tasarımı

Güncel tasarımlar ve kullanım kolaylığı referans alınarak yaptığımız android tasarımlar ile mobil uygulamanız işlevselliği ile olduğu kadar görselliği ile de müşterilerinizin çok dikkatini çekecek.

iPad Uygulama

Kullanımı en fazla olan tabletlerden olan iPad ler, bilgisayarların hızla yerini alıyorlar… Mobil uygulamamız iPad uyumlu, tüm sürüm iOs’larda başarı ile çalışmaktadır.

iPad Uygulama Tasarımı

Mobil iOS larda kusursuz çalışan mobil uygulamanız, iPad tabletler ile de tam uyumlu olarak tasarlanıyor. iOS 7 standartlarına uygun kurumunuzu yansıtan tasarımlar iPad lerde hayat buluyor.

Android Tablet Uygulama

Sayısı her geçen gün artan android tabletler de mobil uygulamamızda tam destekle karşınıza çıkıyor. Her geçen gün mobil pazarda kullanımı artan Android tabletlerle tam uyumlu yazılımlar geliştiriyoruz.

Android Tablet Uygulama Tasarımı

Tüm mobil cihazlara olduğu gibi, android tabletlerde de uyumlu çalışan, görsel olarak size tam anlamıyla temsil eden, güncel tasarım seçenekleri ile AtaMobi sizlerle…

Güncelleme

Atamedya olarak, AtaMobi ürünümüz, yazılımcılarımız tarafından sürekli geliştirilmektedir. Bu sayede yayınladığımız güncellemeler ile mobil hayatta uygulamanız hep güncel kalacak. Mobil uygulamamız deneyimli tasarımcılarımız tarafından geliştirilmeye ve sizler için kusursuz hale getirilmeye devam ediyor.

Modüller


Giriş Ekranı

Bu ekran sayesinde, kullanıcılarınız uygulamanızın içinde bulunan tüm modülleri görebilecek ve içeriklere kolay yoldan ulaşabilecekler. Kurumunuza uygun tasarımlar ile kullanıcılar size tüm mecralarda ortak renkler ve içerikler ile tanıma imkanı bulacaklardır.

Kurumsal Modülü

Kurumunuzun tanıtımının yapılacağı bu modül ile kullanıcılar kurumsal bilgilerinize rahatlıkla ulaşabilecek ve size daha iyi tanıyacaklar. Bu sayede mobil dünyaya adım atarak kurumunuzun marka bilinirliği en üst düzeyde olacaktır.

Haberler Modülü

Mobil uygulamaların, en aktif alanlarından biri olan haberler bölümü ile mobil uygulamanızı son derece güncel tutabilirsiniz. Kurumunuz ile ilgili haberleri yayınlayıp, gelişmelerden tüm kullanıcıların haberdar olması sağlanacaktır.

Referanslar Modülü

Müşterileriniz referanslar modülü ile, yine sizin yönetici panelinden ekleyebileceğiniz tüm referanslarınıza ulaşabilecekler, sizi diğer rakiplerinizden ayıran bu özellik ile bir adım önde olacaksınız.

Ürünler Modülü

Ürün tanıtımlarınızı yapabileceğiniz bu modül sayesinde, web sayfanızda oluğu gibi ürün ve hizmetlerinizi sergileyebilecek, Müşteri ve Müşteri adaylarınıza firmanız hakkında net bilgiler sağlamış olacaksınız.

İletişim Modülü

Tüm iletişim bilgilerinizi içeren bu modülde, eklenecek Harita ulaşım modülü ile kullanıcıların size daha kolay yoldan ulaşması sağlanacak aynı zamanda adres, telefon e-mail adresi gibi bilgilerin yanında sosyal medya adresleriniz de bulunacaktır.

İletişim Formu

Kullanıcıların size direk ulaşmalarını sağlayan bu modül, iletişim formundan oluşmaktadır. Kolaylıkla kullanıcıların size sorularını ve istediği bilgileri ulaştırabileceği bir sayfadır.

Harita Ulaşım Modülü

İletişim bilgisine ek olarak, kullanıcıların size çok daha kolay yoldan ulaşabilmesini sağlayacak bu harita modülü, kullanıcıların size ulaşmaları çok daha kolaylaşacaktır.

Kampanyalar Modülü

Güncel kampanyalarınız, etkinlikleriniz gibi sadece firmanıza özel bilgileri güncelleyerek, mobil uygulamanızı tamamen dinamik hale getiriyoruz. Aktif olarak kullanıldığında kurumunuza katkısı çok büyük olacaktır.