16. Yıl

Özel E-Ticaret Yazılımları

E-Ticaret, ülkemizde Pazar payı açısından hızla gelişmeye devam ediyor. 2016 yılında Türkiye’de online alışverişçi sayısının 16 Milyon kişiye ulaşması bekleniyor ve artık ülkemizdeki markaların %50 sinin online mağazası var. Bu verilerin ışığında e-ticaret Türkiye’de beklendiği gibi hızla büyümeye devam etmekte.

Atamedya olarak, bu yükselen pazara katkı sağlamak adına Atastore paketlerini geliştirdik. Tüm sektörlere hitap eden Atastore, müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilmekte. Fakat bunun dışında, özel istekleri olan kurumlara özel e-ticaret yazılımları geliştiriyoruz. Deneyimli yazılım kadromuz sayesinde, siz sadece ihtiyaçlarınızı ve hayallerinizi söylüyorsunuz. Bizler de uygulamamızı gerçekleştiriyoruz.

Satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürün ne olursa olsun, hangi strateji ile ürün satmak isterseniz, yazılımcılarımız öncelikle Ar-ge çalışması yaparak, yazılımların diyaframını çıkarıyoruz. Bu sayede siz yapılan işlemin sırasını ve sürecini net olarak öğrenmiş oluyorsunuz. Yazılım tamamlandıktan sonra, testleri gerçekleştirip, tamamiyle size özel yapılmış bu yazılımı size teslim ediyoruz. Size kalan ise e-ticaret dünyasına kusursuz bir e-ticaret yazılımı ile adım atmak. E-ticaret siteniz tamamlandıktan sonra her türlü teknik desteği Atamedya’nın tecrübeli ekibinden alabilirsiniz.