16. Yıl

Sosyal Medya Uygulamaları

Her geçen gün değer kazanan dijital mecraların başında sosyal medya gelmektedir. Sosyal medya, kullanıcılarla yeni bir iletişim kanalı oluşturması ve aktif katılıma teşvik etmesi sebebi çok önemli bir yer tutmaktadır. Sosyal medya uygulamaları, yaratıcı ve etkili sonuçlar üretmesi bakımından dijital dünyadaki hareketleri gerçek dünyada kazanca çevirmek için doğru araçlardır.


Sosyal medya uygulamaları ise bu mecralar üzerinde, kullanıcıların yararlanabileceği, farklı iletişim biçimlerini kapsayan, kampanya ve modüllerden oluşmaktadır. Firmanız için doğru sosyal medya uygulamasının geliştirilebilmesi için öncelikle stratejinizin doğru belirlenmesi gerekmektedir. Örneğin firmanızda öne çıkarılmasını istediğiniz ürün ya da hizmet doğru incelenmeli, artıları eksileri gözden geçilmeli, uygulamanın hedef kitlesi belirlenmelidir. Bu fizibilite çalışmasından sonra yapılması gereken, uygulamanın hazırlanmaya başlanmasıdır.

Doğru konseptler ve kitleler belirlenerek, günümüz teknolojisini en üst düzeyde kullanarak, uygulamanızı Atamedya nın tecrübeli yazılım ekibi ile geliştiriyoruz. . İlgili sosyal medya mecrasına entegre edilmesi tamamlandıktan sonra ise test aşamasına geçiyoruz. Yazılım tamamlandıktan sonra en önemli aşamalardan biri de test aşaması , uygulamanız sosyal mecra ile kavuşturulmadan önce, testleri gerçekleştirip kusursuzluğundan emin olduktan sonra uygulamanız kullanıma hazır hale geliyor.

Atamedya olarak, farklı sektörde, farklı hizmetler gerçekleştiren firmalara sosyal medya uygulama hizmeti vermekteyiz. Sosyal medya uygulamaları, kısa sürede etkili sonuç vermesi bakımından, kullanıcı ile birebir teması yüksek olduğu için seçilebileceği gibi yüksek geri dönüş getirmesi açısından da verimliliği amaçlayan markalar için uygun bir kaynak oluşturmaktadır.