16. Yıl

Koşulsuz müşteri dostu...

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize hizmet verirken öncelikli olarak benimsediğimiz ana prensipleri aşağıda görebilirsiniz...

Modern

Oluşturduğumuz tüm web tasarımı projelerini kurumunuza özel dizayn ediyoruz. Hiçbir şekilde kopya site kullanmıyoruz. % 100 kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanan web projesi ana sayfa dan başlayan çalışma ile onay sürecine giriyoruz. En son oluşturulan iletişim sayfası dahil oluşturulan tüm web projeleri için onay alınmaktadır. Tasarım departmanımızın görsel beceleri doğrultusunda son derece modern aynı zamanda % 100 sizin istediğiniz gibi bir proje ortaya çıkarıyoruz.

Hız

Günümüz teknolojisinin izin verdiği en üst hız sınırında projelerimizi oluşturuyoruz. Atamedya sunucularında barındığı süre içerisinde her proje için son derece olacağını iddia ediyoruz. Yaklaşık 6 yıldır hiçbir kesintiye ugramadan 80 MBIT hızına sahip sunucularımız ile projeleriniz son derece hızlı ve güvenilirdir. Tüm rekabet koşulları içerisinde Atamedya hosting maksimum kalite standartlarından hiçbir zaman ödün vermemiştir. Kurumsal hosting hizmeti veren firmalar içerisinde en iyi üç firmadan olduğumuzu söyleyebiliriz.

Kullanıcı Dostu

Tüm detayları düşünen ekibimizin oluşturdurduğu web tasarımı projeleri son derece kolay kullanımına sahiptir. Bu konuda en ufak bir eleştiri dahi almadığımızı belirtmek istiyoruz. Özellikle sektörel bilgisini ön planda bulundurarak oluşturulan web tasarımı projeleri gerek sektörel gereksede genel kullanıcılar tarafından son derece kolay kullanılmaktadır. Oluşturulan web projelerin yayın hayatına başlaması ile alınan eleştiriler doğrultusunda yeniden düzenlenmesini taahhüt edebiliriz.

Web Tarayıcılarına Uyumlu

Kullanıcıların kullandıkları web tarayıcılarına uyumluluk. İnternet dünyasında en çok kullanılan Explorer 7, Explorer 8, Explorer 9, Google Chrome, Yandex Browser, Safari gibi web tarayıcıları % 100 uyumlu bir şekilde oluşturduğumuz web projelerinin hostingi Atamedya sunucularında bulunduğu süre içerisinde 2 yıl boyunca oluşabilecek tüm aksaklıkların tarafımızca ücretsiz olarak düzenlenir.

SEO

Her internet projesinin en çok ihtiyacı olan özelliktir. Kurumların ürün ve hizmetlerini satabilmeleri için arama motorlarında bulunabilirlik özelliğinin ne derece öenmli olduğunun farkındayız. SEO konusunda her ne denilirse denilsin Atamedya olarak bir standar belirledik. Atamedya web tasarımı projesinde SEO açısında var olan tüm teknik detaylar tüm müşterilerimizin için oluşturulan web tasarımı projelerine ekleniyor. Kendimize ne yapıyor veya yapabiliyor isek müşterilerimizede aynı kalite düzeyinde projeler oluşturuyoruz.

Özel Müşteri Temsilcisi

Projelerin büyüklük kriterlerini gözetmeksizin Atamedya ile çalışan tüm müşterilerimzin özel müşteri temsilcileri bulunmaktadır. En çok şiyaket edilen konuların Atamedya'da hiç konuşulmadığını söyleyebiliriz. Müşteri temsilcilerimizin uzun yıllardır bünyemizde bulunmasının rahatlığını ve verimliğini Atamedya müşteri çok iyi bilmektedir. Sizi tanıyan, hatta yetkili personelini tanıyan, sizin için gizlilik teşkil eden konulara hakim, sektörünüz ile ilgili genel bilgileri bilen, güncellemelerinizi aksatmadan yapılmasını sağlayan Atamedya müşteri temsilcileri, şirketimizin farklılığını ortaya koyan en önemli aile bireyleridir.

Bakım ve Onarım

Atamedya oluşturduğu tüm web projelerinin sorumluluğunuda taşır. Atamedya'da yayınlanan ve tarafımdan gerçekleştirilen tüm web tasarımı projeleri 5 yıl süre ile tamamen Atamedya güvencesi altındadır. her ne sebeble olursa olsun, projenizin herhangibir modülünün çalışmaması, bir saati aşmayan güncellemeler, Atamedya'da herhangibir ücret taleb edilmeden onarılır veya düzenleme gerçekleştirilir. aynı web projelerinin genişletilmesi durumda da hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Projenizin oluşturulma fiyatı ile doğru orantılı olarak fiyatlandırılarak projenizin genişlemesi gerçekleştirilir.