16. Yıl

Pumark Nedir ?

Mobil uygulama sahibi olmanın gelmiş geçmiş en hızlı ve en kolay yoludur. Herhangi bir programlama dili veya teknik bilgi istemez. Mobil uygulamanız olabilmesi için klavye ve mouse kullanabilmeniz yeterlidir. Detaylı özellikleri görmek için Özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Uygulama Oluşturma

Üyeliğiniz varsa Pumark Panel üzerinden yoksa Ana Sayfamız üzerinden yeni uygulama oluşturabilirsiniz. Uygulama oluştururken ilk önce Uygulamanızın adını belirlemeniz gerekmektedir. Uygulama adını ilgili kutucuğa girdikten sonraki adımda sizden ihtiyacınıza göre şablon seçmeniz istenir. Şablonlar sektörlere ve ihtiyaçlara göre kategorize edilmiştir. Size uygun olduğunu düşündüğünüz şablonu seçtikten sonra uygulamanız artık hazırdır. Seçilen şablona istinaden oluşan uygulama içerisinde istenilen modüler düzenlemeyi yapabilirsiniz. Tamamen kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.


Uygulama İçeriği Yönetme

Pumark Panel üzerinden sınırsız sayıda ve alt seviyelerde kategoriler oluşturabilir, bu kategorilere ürün,hizmet veya içerik bağlayabilirsiniz.
Sadece içeriklerinizi yönetecek kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.
İstediğiniz alanları açıp size özel ürün,hizmet veya içerik sayfaları oluşturabilirsiniz.
Resim veya video galeriler oluşturabilirsiniz.
Sosyal medya hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.
İstediğiniz alanları açıp size özel formlar hazırlayabilirsiniz.
URL belirtip herhangi bir web sayfasını uygulama içerisine çağırabilirsiniz.