16. Yıl

2000+ web tasarım projesi referanslarımızdan sizin için seçtiklerimiz

Kalite standartlarımızı görmeniz için aşağıdaki örnek çalışmalar seçilerek beğeninize sunulmuştur. Daha fazla referans bilgisi almak için şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
Nimet Abla
Türk Tayyare Cemiyetinin çıkardığı piyango biletlerini satmaya başlamasıyla ilk biletçilik temelleri atmış olan Nimet Abla, bu günkü adını ilk talihlinin bileti kendisinden alması ile almıştır. Hala daha şansına inanılan Nimet Abla, bir çok şehirde bir çok kişiye umut olmaya devam ediyor. Daha fazla kitleye ulaşabilmek amacıyla hizmet veren web sitesinden de bilet satışı yapmaktadır.
www.nimetabla.com
Gallery Mak
Teknoloji sayesinde hem hayatı kolaylaştırmak hem de sanatçı ve sanatseverleri tek bir platform üzerinde buluşturmak adına çıktıkları yolda öncelikli hedefi; Türk sanatçıları ve sanat eserlerini, yerel ve global düzeyde vitrine çıkarıp, sanatseverler ile buluşturmak olan Gallermak, 2015 yılında kurulmuştur.
www.gallerymak.com
Eke Home
Ev tekstili üzerine üretim ve satış yapmakta olan Eke Tekstil, yıllık üretim hacmini 30 milyon doların üzerine ulaştırarak dünyanın birçok bölgesinde EKE HOME markası ile ihracat yapmaktadır. En kaliteli ürünü, en kısa sürede, söz verildiği üzere müşterilerine sunma prensibi ile hareket eden EKE, yorulmaz bir gayret ile çalışmalarına devam etmektedir. Nevresim takımı, yatak örtüsü, bornoz, havlu, sabahlık, gecelik gibi bir çok ürün çeşidi üretimi yapmaktadır.
www.ekehome.com
Televadi
İlk olarak Çin'de güvenlik ve web kamerası üreticisi pozisyonunda olup Çin’in Shenzhen bölgesinde ilk Türk üretici firma olarak üretim yapan ve ürettiği ürünlerle dünyaya açılarak Çin deki piyasada kalıcı bir yer edinen nadir Türk firmalarının arasındaki Televadi, şuanki konumu ile elektronik ürünlerin ve aksesuarların özel tasarım ve projelerini yaparak Çinli üreticilere fason üretimini yaptıran bir firma statüsündedir.
www.televadi.com
Şehrişal
Üretimin her aşamasında toplam kalite politikası yürüten Beril Eşarpları Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanlarıyla, müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ve yenilikçi yapısıyla, kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir. Bünyesinde Şehr-i Şal İstanbul, BonaSera ve RosaParks gibi sektörün bilindik markalarını barındıran Beril Eşarpları, gerek ürün yelpazesinin zenginliği gerekse üretim ve hizmet kalitesiyle her geçen gün markalarının gücünü arttırmaktadır.
www.sehrisal.com
İsav Sİlah
Gerçek ateşli tabanca poligonu, okçuluk poligonu, airsoft poligonu ve arenasının (kapalı oyun alanı) bulunduğu, avcılık, atıcılık, doğa ve kamp malzemelerinin satışının yapıldığı Avrupa’nın sektördeki en büyüğü, en ucuzu ve en moderni ünvanını alan plazada ürünleri deneyerek, test ederek alabileceğiniz İsav Silah'ın 15000 ürün çeşidi bulunmaktadır.
www.isavsilah.com
Hediye İnternet Hizmetleri
Hediye.com.tr, kullanıcılarına farklı hediye alternatiflerini bir araya getirerek hediye arama derdinden kurtaran ve dolayısıyla zaman tasarrufu sağlayan, hediye sektöründe güvenilir tedarikçi firmalarla çalışan sanal alışveriş sitesidir. İnternetten alışverişin güvenilir olmadığı günümüz şartlarında, kullanıcı dostu olan hediye.com.tr size satış öncesi ve sonrası tam destek ile hizmet vermeye devam ediyor.
www.hediye.com.tr
Oyuncak İnternet Hizmetleri
Oyuncak.com.tr adam olacak çocukların hayal dünyasına renk katacak en kaliteli ve sağlıklı oyuncakları çocuklara sunmakla beraber adam olmuş ama hala içindeki çocuğu yaşatan büyüklere de oyuncaklar sunmaktadır. Size ürünlerini sadece satmakla kalmayıp, satış sonrasında karşılaştığınız her türlü sorun ve şikayetinizle ilgilenmeyi, aklınızdaki soru işaretlerini gülümsemeye çevirmeyi taahhüt ediyor.
www.oyuncak.com.tr
Çakmakcı İnternet Hizmetleri
Tüm çakmakları Türkiye distribütöründen alan firma, Türkiye de ve dünyada var olan çakmak markalarını internet ortamında satışını gerçekleştirmektedir. Kişiye özel çakmak satışı ile de sizlere farklı hediye alternatifleri sunuyorlar. İnternetten alışverişin güvenilir olmadığı günümüz şartlarında, kullanıcı dostu olan cakmakci.com size satış öncesi ve sonrası tam destek ile hizmet vermeye devam ediyor.
www.cakmakci.com