16. Yıl

2000+ web tasarım projesi referanslarımızdan sizin için seçtiklerimiz

Kalite standartlarımızı görmeniz için aşağıdaki örnek çalışmalar seçilerek beğeninize sunulmuştur. Daha fazla referans bilgisi almak için şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
Nimet Abla
Türk Tayyare Cemiyetinin çıkardığı piyango biletlerini satmaya başlamasıyla ilk biletçilik temelleri atmış olan Nimet Abla, bu günkü adını ilk talihlinin bileti kendisinden alması ile almıştır. Hala daha şansına inanılan Nimet Abla, bir çok şehirde bir çok kişiye umut olmaya devam ediyor. Daha fazla kitleye ulaşabilmek amacıyla hizmet veren web sitesinden de bilet satışı yapmaktadır.
nimetabla.com
Zaferim Kablo
Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan Zafer Kablo,1973 yılında kablo sektörüne bakır tel imalata ile başlamıştır. Kurulduğu tarihten bu yana kaliteden ödün vermeden, üretimini ileri teknoloji ile desteklemektedir. Geçmiş tecrübesini modern üretim teknolojileriyle birleştirerek, kablo sektörünün önde gelen kuruluşları arasında olmanın gururu ile günümüzde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.
www.zaferimkablo.com
Dermak Makina
Modern üretim alanında Türk Malı kaliteli makinalar üreten Dermak Makina, 1950 yılından bu yana hizmet vermektedir. Dermak Makina yüksek teknolojiye dayanan mühendislik hizmetlerini bir mükemmellik merkezi anlayışı ile sunmaktadır. PVC mikser makinalarında; teknolojiyi, verimliliği, dayanıklılığı ve kaliteyi DERMAK ile keşfedin...
www.dermakmakina.com
Teknosem
Teknosem Test ve Analiz Cihazları 1994 yılında şahıs şirketi olarak kurulup üretime başlamıştır. 2006 yılında adını ve vizyonunu yenileyerek hedeflerinine ulaşmak için hızla çalışmalarına devam etmiştir. Teknosem, güçlü altyapısı ve kurumsal kimliği ile sektördeki 17 yıllık tecrübesini kullanarak kendi alanında Türkiye'de ilklere imza atmıştır.
www.teknosem.com.tr
Formmed Polikliniği
Formmed Estetik Güzellik Merkezi adıyla kurulan ve 2010 yılına kadar aralıksız hizmet veren işletme, günümüze kadar yüksek teknoloji donanımı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile sektörde haklı bir ün kazanmıştır. Nisan 2011 tarihinde aldıkları ISO 9001-2008 belgesi, hizmetlerinin uluslararası standartlarda verildiğinin tescilidir.
www.formmedpoliklinigi.com/
Güven Kepçe
29 yıllık engin tecrübesi ile kepçe dünyasının lideri olan, Güven Kepçe her türlü yükleme ve boşaltma için mamuller, kepçeler üretmektedir. 60 dan fazla ülkeye ürünlerini ihraç eden firma, kendi adına tescilli 12 belge ile sektörünün üstünlüğünü koruyor. Müşterilerinin ilk ve kalıcı tercihi olma amacı ile, sürekli olarak sektörün en iyisi olma hedefini de beraberinde getirmiştir.
www.guvenkepce.com
Aden Su Ürünleri
Balıkçılık sektöründe 60 yılı aşkın tecrübe ve birikim ile gelenekselleşmiş yaratıcılık ve atılımcılıklarıyla; insana, doğaya ve çevreye saygılarında hiç ödün vermeden çalışan firma, 1950’li yıllarda babalarının girişimiyle başlatılan yolda, onun deneyimleri ve tecrübesini harmanlayarak, ilkelerine bağlı kalarak ilerledi. 1988 yılından bu güne Çoruh Balıkçılık San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. adı ile İstanbul Su Ürünleri Hali’nde toptan satışlarına devam etmektedirler.
www.adensu.com
Gallery Mak
Teknoloji sayesinde hem hayatı kolaylaştırmak hem de sanatçı ve sanatseverleri tek bir platform üzerinde buluşturmak adına çıktıkları yolda öncelikli hedefi; Türk sanatçıları ve sanat eserlerini, yerel ve global düzeyde vitrine çıkarıp, sanatseverler ile buluşturmak olan Gallermak, 2015 yılında kurulmuştur.
www.gallerymak.com
Avrupa Networking Üyelik
Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Bunun dışında üretim faaliyetleri içerisinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, safyün ve termal ürünler gibi bir çok ürün üreten şirket, %100 Türk sermayelidir.
www.pierrecardin-uye.com
Radöksan Metalurji
Radöksan Metalurji 1990 yılında Salim ÖZHAN tarafından kurulmuştur. Alaşımlı metallerin alış satışı ve dökümü yapılarak kısa sürede başarı merdivenlerini büyük adımlarla çıkarak sektörün en önemli tedarikçilerinden biri haline gelmiştir. Ayrıca alimünyum, çinko, bakır ürünleri, kurşun ham maddelerinin; cüruf ürünleri ,tutya, ramat alım ve satışlarını yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere tüm alış ve satış işlemlerini gerçekleştirmektedir.
www.radoksan.com
Kınay Agency
Bir başarı öyküsü olan firma, 1946 yılında Bandırma’ya uğrayan gemiler için hizmet temin eden birinci sınıf bir gemi acentesi olarak kurulmuştur. Kınay Agency, zaman içinde kiralama, aracılık, armatörlük, nakliye ve lojistik gibi farklı alanlarda da faaliyet göstermeye başlayarak büyük bir şirketler grubuna dönüştü ve Türkiye’nin en köklü denizcilik gruplarından biri haline geldi.
www.kinayagency.com
Central Pilates
Central Pilates Studio, 2008 yılından bu yana Bağdat Caddesi'nde hizmet veren en güvenilir ve en donanımlı merkez olup, dünyada kendini kanıtlamış ve Pilates ekipmanlarında öncü kuruluş olan, ABD merkezli Balanced Body firmasının ekipmanlarını kullanarak üyelerine hizmet vermektedir. Central Pilates Studio kişiye özel hazırlanmış programların yanı sıra grup dersleri ile de üyelerine çeşitli alternatifler sunmaktadır.
www.centralpilates.com
Aysu
AYSU, 1990 yılında Ankara’da GÖKSU ailesi tarafından başlangıçta bir inşaat ve yapı malzemeleri şirketi olarak kurulmuştur. Ticaret hayatına Ankara’da başlayıp, şimdilerde İstanbul’da devam ettiren Aysu, sitelerindeki ÜRÜNLER başlığı altında yer alan tüm gübre ve gübre hammaddeleri taleplerini yüksek kalite – uygun fiyat verimliliği ile karşılamayı prensip haline getirerek, Türk Tarımına ve değerli Türk Çiftçisine hizmet etmekten gurur duymaktadır.
www.aysu.com
Aygen Gümrük Müşavirliği
Gümrükleme hizmet sektöründe 49 yıldır hizmet veren Aygen Gümrük, sorumlu iş anlayışı ile lojistik ve gümrük müşavirlik unvanını almaya hak kazanmıştır. Yarım asırlık geçmişi ile, müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen firma, teknolojik alt yapısı ile hız limitlerini zorlamaktadır. Aygen, gümrükleme ve lojistik hizmetlerinde sektörünün gelişimine, kapsamlı, yenilikçi, çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılamaya devam ediyor.
www.aygen.com.tr
Nezih Huzurevi
Mutlu bir yaşamın vazgeçilmez temel koşulu; sağlıklı olmak ve bunu devam ettirmektir. Bu bilinçle 15 yıldır sağlık sektöründe faaliyet gösteren kurum, 2004 yılından beri Özel Bakım Hizmeti vermektedir. Yaşlı insanların yaşamlarını haysiyetle sürdürebilmesi ve bağımsızlığını muhafaza etmesi, aile bağlarını koparmadan huzur içerisinde yaşayabilmesi için çalışıyor ve çalışmaya devam edecek.
www.nezihhuzurevi.com
Boutique Daça
Günümüzde bir inşaat firmasından beklenen en önemli unsur olan “Güven”, DAÇA Group’un temelini oluşturmaktadır. Sağlam temeller üzerine kurulan ve güven unsuru ile pekiştirilen Daça, daima daha iyisini yapmak için çalışmalarına devam etmektedir. Az katlı çok farklı imajıyla bütünleşen DAÇA Group, şehrin hakkını veriyor...
www.boutiquedaca.com
Erdem Pano
Erdem Pano, 1983 Yılından bu yana Elektrik Panoları alanındaki 34 yıllık uluslararası tasarım ve üretim tecrübesi ile, Dağıtım Panoları, Kompamnzasyon Panoları, MCC, Kontrol-Kumanda ve Otomasyon Panolarını büyük özenle, sadece genel olarak değil detaylarını da inceleyerek üretmektedir. Her türlü tesis için kilitleme, otomasyon, izolasyon kuvveti ve kısa devre hesapları da dahil olmak üzere, ana dağıtım panolarını uluslar arası standartlara uygun tasarımını yaparak fabrikasında üretim ve montajı gerçekleştirilir.
www.erdempano.com
X-Clusive
Lüks araçların ve aksesuarlarının özenle ve kullanıcı kitlesine uygun olarak satışını yapan X-clusive, zengin ürün yelpazesini showroomunda ve web sitesinde sizlerle buluşturuyor. Tekerleğin icadı ile ayakları yerden kesen araçların size en uygun seçiminde de destek vererek müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş X-clusive, yılların tecrübesi ile satış öncesi ve sonrası da hizmetine devam etmektedir.
www.x-clusive.com.tr
Mana Etiket
Mana Etiket, 26 yıl önce hazır giyim firmalarına deri ve suni (sentetik) etiketler ve özel hangtags'ler hazırlamak amacı ile İstanbul'da kurulmuştur. 2000' li yılların ortalarında değişen teknolojiye ayak uydurarak ofset ve deri etiket makinelerini modernize etmiştir. Genç ve dinamik Müşteri Hizmetleri ekibimiz gelişmekte olan modayı yakından takip edip müşterilerimiz ile birlikte yakın işbirliği içinde ürünlerimizi sürekli yenileyerek ve geliştirerek sektöre yön vermektedir.
www.manaetiket.com
Ekin Polimer
19 yıllık iş hayatını hala devam ettiren Ekin Polimer, mühendislik plastikleri konusundaki engin tecrübe ve birikimini, müşteri odaklı çözümleri ile birleştirmek suretiyle plastik hammadde sektöründe başarılı işlere imza atmış ve adını duyurma fırsatını yakalamıştır. Müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu güven ilişkisi temelinde çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine değişen ve gelişen dünyanın hızına ayak uyduracak seviyede tüm hızıyla ve heyecanıyla devam etmektedir.
www.ekinpolimer.com.tr
Evvel Zaman
Fotoğraf, sözcüklerin anlatmaya yetmediği yaşanan duyguların dilidir. Evvel Zaman; sizlerin en özel en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için hayata geçirilmiş bir projedir. Her anın ne kadar kıymetli olduğunun bilincinde olan Evvel Zaman kurucusu Nükhet ÇOLAK; 8 yıllık grafikerlik deneyiminden sonra profesyonel olarak sizlere kalıcı anılar biriktirmektedir. Doğum ve düğün çekimleriniz için detaylı bilgiyi web sitesinden alabilirsiniz.
www.evvelzaman.net
Sinanlı Ambalaj
Ticari faaliyetine tekstil sektörü ile başlayıp 39 yılın vermiş olduğu tecrübe ile ambalaj sektöründe de başarılı adımlar atan Sinanlı Ambalaj çıtasını her geçen gün yükseltmeye devam ediyor. Müşteri beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması hedeflenerek; gelişen pazar taleplerini karşılayabilmek amacıyla yeni makine, ekipman ve kalıp düzeyinde sürekli yatırım yapmaktadır.
www.sinanli.com.tr
İlkin Eğitim Kurumu
Özel İlkin Eğitim Anaokulu 10 yıllık deneyim ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kendine özgü konsepti ve yaşayarak öğrenme modeli ile hayallerdeki okulu gerçeğe dönüştüren bir kurumdur. İlkin Eğitim Anaokulu konsepti, öğrencilerinin yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık bir vizyona sahip olmasını hedefler. Yetişen her öğrenci kurumun gözünde geleceğin birer aydınlık mimarıdır.
www.ilkinegitim.com
Gamanoll Sensitive
Türkiye pazarına 2012 yılında diş macunu ile giriş yapan Gamanoll Sensitive, tüm bireylerin ağız ve diş bakımını sağlayan uzman ve güvenilir markadır. Kendinizi ifade ederken sağlıklı ağız ve dişlerin önemli olduğunu düşünen firma, diş macunları ve fırçalarını ağız, diş sağlığınızı korumak için üretti. Gamanoll Sensitive, hayatınızdaki güzel anların keyfini çıkarmanız için yanınızda...
www.gamanollsensitive.com
Petektur
Yıllardır Personel Öğrenci Taşımacılığı sektörü içinde bulunan Petek Tur, özel günlerde, düzenlenen her türlü etkinliklerde, toplantı veya seminer gibi faaliyetlerde hizmet vermek üzere kurulmuş, güvenilir firmalardan biridir. PETEK TUR’ u petek tur yapan en büyük özelliği disiplinli, deneyimli, kadrosuyla verdiği taahhüdü yerine getirmesidir. Bu konuda en büyük güvenceleri yaptıkları işi sevmeleri, zorluklara çözüm bulmakta güç vermesidir.
www.petektur.com
Marmara Lastik
Birçok ünlü marka ile çalışmış olan Marmara Lastik, kalitede bandag standartlarını tam anlamıyla uygulayarak lastik üretimi ve lastik kaplama işlemi gerçekleştirmektedir. Çevre dostluğu politikasıyla müşterilerine her zaman güven ve kaliteyi en uygun fiyatlara vermeyi garanti eden firma, filofix yol yardımı ile de müşteri memnuniyetini kazanıyor. Firma, 75 kişilik kadrosu ile yıllık 32.000 lastik kaplama işlemi gerçekleştiriyor.
www.marmaralastik.com
Ersel Deri
Deri imalatı sadece kuzu derisini kullanan firma, derinin işlenmesi boyanması ve kullanıma hazır hale gelmesinde müşteri memnuniyetini baz alarak 1997 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile devamlılığını sürdürüyor. İnsan sağlığını en önemli unsur olarak benimseyen Ersel Deri, çevreye duyarlı üretimi ile piyasada kazanmış olduğu prestiji kaybetmeden ürün yelpazesini kullanıcı ile buluşturuyor.
www.erselleather.com
Şamnu Otomotiv
1980 yılında inşaat, ticaret ve turizm amaçlı kurulan Şamnu günümüzde otomotiv, ithalat ve ihracat alanında faaliyet göstermektedir. Seçkin markaları bir araya toplayan Şamnu Otomotiv, tecrübesi ve teknolojisiyle müşterilerine yalnızca otomotiv değil aynı zamanda güç, prestij ve konfor sunmaktadır. Memnuniyeti vazgeçilmez kabul eden şirket yapısıyla, sektörün lider firmalarından biri haline gelmektetir.
www.samnu.com.tr
Spor Akademi
Türkiye’de spor eğitimi artık değişiyor. Çocukların, gençlerin gerçek anlamda bir spor eğitimi alabilmeleri dönemi asıl şimdi başlıyor. “Spor Akademi” spora ve spor eğitimine yeni ve modern bir bakış açısı getiriyor. Spor hayatın vazgeçilmez bir parçası, sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmaz şartı. Türkiye sporu şimdi “Spor Akademi” ile keşfediyor. Gerçek antrenman şimdi başlıyor…
www.sporakademi.com
Yazıcı Sigorta
Kaza, sağlık, konut, kasko, araç sigortası gibi bir çok sigortacılık esaslarını tam ve eksiksiz takip eden firma müşteri odaklı çalışma tarzı ile her müşteriye ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak en iyi şekilde yönlendirip alabileceği verimi maksimuma çıkarmak için kendi içerisindeki tüm öz kaynakları kullanmaktadır. Geniş bir müşteri portföyü olan Yazıcı Sigorta, bu hizmeti sağlarken devamlı müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.
www.yazicisigorta.com
Ankara Granül
Her geçen gün gelişen ar-ge çalışmalarıyla birlikte Soft Pvc ve Rigit Pvc olarak iki ayrı üretimde ve dört farklı granül hattı ile hizmet vermekte olan AGS, pvc granül hatlarıyla senelik 8.000 ton üretim kapasitesine ulaşmış bulunmaktadır. Kalite asla tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucu olduğunu savunan firma, rakiplerine fırsat vermeden hızla büyümeye devam ediyor.
www.ankaragranul.com
İlke İç Giyim
Bay-bayan-çocuk iç giyim ürünleri üretim-toptan satışını yapan İlke İç Giyim, 26 yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile birlikte ürün çeşitlerine her geçen gün bir yenisi ekliyor. Özellikle, insan sağlığını tehdit edecek her türlü boya-ham madde-aksesuar kullanımından kaçınan firma, çeşitli laboratuvar ortamlarında ürün denetimleri yapmaktadır. Kısa bir zaman zarfı içerisinde tekstil sektöründe adından söz ettiren İlke İç Giyim üretime devam ediyor.
www.ilkeicgiyim.com.tr
BG Dizayn
Mimarlık sektörüne 4 yıl önce adım atan BG Dizayn, Türkiye’nin başlıca tarihi binalarının restorasyon ve uygulama kontrolörlüklerini yapmaktadır. Ofis, kampüs, iş merkezi, alışveriş merkezi, tatil köyü, otel gibi bir çok projenin konsept tasarımını üstlenmiştir. Büyük projelere imza atan firma, Bükreş ve Princton daki ofisleri ile de adından söz ettiriyor.
www.b-design.com.tr
Tepaş Tekstil
İş elbiseleri, giyim kumaşları, seccade ve dinlenme seti üretimi yapmakta olan Tepaş, kuruluşundan bu yana 4 markası ile dokuma kumaş sektörünün önde firmalarından biri olarak farklı ve modern kumaşlar sunmaktadır. Tekstil sektöründe Dünya’daki en son yenilikleri ve teknolojileri müşterilerinin talepleri doğrultusunda kullanarak %100 müşteri memnuniyeti politikasını devam ettirmeyi amaçlayan firma, global bir şirket olma yolunda ilerliyor.
www.tepasgroup.com
Kadesan
Kaliteli üretim ilkesi ile kurulmuş olan KADESAN KARADENİZ BRANDA müşteri beklentilerini en doğru şekilde tespit edip, bu beklentilere dürüstlük ilkelerinden ve kaliteden taviz vermeden cevap verebilmektir. Her zaman yeniliğe ve değişime açık olan firma, bu yöndeki çabaları destekleyerek müşterilerine en iyisini sunma gayreti içindedir. Bu gayretinin karşılığını da uzun vadeli müşteri bağlılığını sağlayarak almaktadır. Temel hedefimiz sürekli gelişerek ve farklılık yaratarak pazarda daha da büyümektir.
www.kadesan.com
Üçgen Yazılım
İmalat sektörüne yazılım, donanım ve hizmet çözümleri sunmak amacıyla kurulan Üçgen Yazılım firması, 2005 yılından beri hizmetine devam etmektedir. Firma; TSE patentli markası olan is-istasyonu.com web sitesi üzerinden HP ve Dell kurumsal kanal çözüm ortağı olarak iş istasyonu ürünlerinin satışını yapmaktadır. Aynı zamanda Vericut - NC Simulasyon yazılımının Türkiye distribütörüdür.
www.ucgenyazilim.com
İmaj Tekstil
Bay, bayan, çocuk üzerine örme dış giyim üretimi yapmakta olan İmaj Tekstil, 1989 yılından bu yana üretici bir firmadır. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak üzere firma içerisinde kesim, dikim, ütü hizmeti de bulunmaktadır. Ceket, t-shirt, hırka, elbise gibi bir çok ürün üretimi yapan firma Uluslararası çalışma standartlarına uygunluk belgesi olan BSCI ve Oeko-Tex belgelerine sahiptir.
www.imajtex.com